درباره ما

درباره هولدینگ

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

معرفی هلدینگ اهورا

معرفی هلدینگ: هلدینگ اهورا از سال ۲۰۰۷ با برند تجاری AMIG فعالیت رسمی خود را در زمینه های مختلف با راه اندازی شرکت های تخصصی و تجاری در ایران و سایر کشورها آغاز نموده است. تلاش روز افزون در جهت تأمین رضایت مشتریـان و بهره گیری از جدیـدترین تکنولـوژی های روز دنیا در خـط تولیـد در کنار کادر تخصصی مجرب و استقـرار سیستم مدیریتی کارآمـد در سرلوحـه فعالیت های این مجموعه قرار گرفته است.

شرکتهای خارج از کشور :

STYLE INTERNATIONAL BUSINESS TRADING LIMITED این شرکت با هدف گسترش تجارت و صادرات مواد معدنی به کشورهای جنوب شرق آسیا تأسیس شده و عمده فعالیت این شرکت نیز عمدتاً سرمایه گذاری و   General trading میباشد ، دفتر مرکزی این شرکت در شهر پکن ( چین ) مستقر میباشد.

Modern Construction Enterprises L.L.C دفتر مرکزی این شرکت در شهر مسقط ( پایتخت کشور سلطنت عمان ) واقع میباشد و عمده فعالیت این شرکت نیز سرمایه گذاری ، بازاریابی و صادرات مواد غذایی و مصالح ساختمانی به کشورهای حوزه خلیج فارس میباشد .

شرکت های داخل کشور:

شرکت توسعه فنی مهندسی کوشا فلز اهورا (اهورا کوشا):

شرکت اهوراکوشا با تکیه بر تجربه فراوان ساخت و خدمات مهندسی و همچنین زیرساختهای شرکت صنایع فلزی کوشا و همچنین تجربه تأمین انواع ماشین آلات صنعتی و امکانات خدمات پس از فروش آنها در گروه صنعتی اهورا و با هدف تأمین جامع نیازهای صنعت کشور تأسیس گردید.

شرکت اهورا صنعت ماشین: این شرکت در زمینه واردات و عرضه انواع ماشین آلات راهسازی و معدنی (همچون بیل مکانیکی، لودر و…) در کشور فعالیت داشته و در حال حاضر نیز نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش برند  AMIG  در ایران دارا می باشد.

شرکت اهورا صنعت مس سازان: با توجه به ذخایر طبیعی کشور در بخش معدن و همچنین نیاز کارخانجات کشور به کنسانتره اکثر فلزات ، این شرکت در سال ۱۳۹۱ با هدف حمایت از مناطق محروم و اشتغالزایی و همچنین تامین بخشی از کنسانتره مس کشور تأسیس و عملیات ساخت کارخانه کنسانتره مس ( با ظرفیت سالانه ۲۵۰ تن ) در کنار معدن مس متعلق به این شرکت در استان سیستان و بلوچستان با سرمایه گذاری مناسب در حال اجرا میباشد .

شرکت اهورا زمین کاو: این شرکت با هدف ارائه خدمات مهندسي و مشاوره در امور زمين‌شناسي و اكتشافات مواد معدني ، مطالعات فني و اقتصادي پروژه‌هاي صنعتي و معدني ، طراحي معدن و نظارت بر اجراي پروژه‌هاي معدنی با رعایت ملاحظات زیست محیطی و ارائه طرح های EIA فعاليت خود را آغاز نموده است.

سایر فعالیتهای این شرکت بشرح ذیل میباشد :

تهیه نقشه های زمین شناسی

ارائه خدمات دور سنجی ماهواره ای ( R.S) به همراه گزارش های بازرسی صحرایی

انجام خدمات ژئوفیزیکی به روش RS و IP و مگنتومتری

ارائه خدمات مشاوره ای در امور معدن

ارائه خدمات سیستمهای اطلاعات جغرافیایی (GIS ) در حوزه معدن و مکان یابی

شرکت اهورا صنعت ویژن: از جمله فعالیتهای این شرکت میتوان به موارد ذیل اشاره کرد :

خرید و فروش مواد معدنی فلزی و غیر فلزی ( از جمله سنگ آهن ، کرومیت ، منگنز ، مس و … )

مشارکت و سرمایه گذاری در طرح های معدنی و معادن آهن

تولید ، فرآوری و تهیه مواد معدنی از جمله سنگ آهن و مس

خرید ، حمل و صادرات مواد معدنی به کشور های جنوب شرق آسیا ( به خصوص کشور چین )

شایان ذکر است میانگین صادرات مواد معدنی این شرکت سالانه ۴۰۰ الی ۶۰۰ هزار تن میباشد.

شرکت اهورا دریا ویژن کیش: این شرکت یکی از واردکنندگان عمده محصولات آرایشی و بهداشتی در کشور بوده که با استفاده از تجربیات نیروهای حرفه ای و علمی خود بهترین برندهای آرایش در جهان را شناسایی و اقدام به واردات آن می کند شایان ذکر است کلیه برندهای وارداتی این شرکت جزء برندهای مطرح و دارای بالاترین استاندارهای جهانی مربوطه و نیز مجوزهای وزارت بهداشت ایران بوده و از کشورهای صاحب نام در زمینه تولید محصولات آرایشی همچون ایتالیا و سریلانکا میباشد .

شرکت اسپرلوس صنعت اهورا: عمده فعالیت این شرکت مشاوره در امور پیاده سازی استانداردهای بین المللی ، ممیزی سیستمهای مدیریتی و صدور گواهینامه های بین المللی میباشد. این شرکت در حال حاضر نماینده رسمی چندین شرکت معتبر خارجی در ایران بوده و کلیه پرسنل این شرکت بصورت مستقیم تحت آموزش علمی مستمر این شرکتها قرار دارند.

درپایان یاد آور میشود در جهت اهتمام به عملکرد مطلوب و تاثیر گذار و نیز با نگاهی به استراتژی بلند مدت هلدینگ اهورا در جلب رضایت تمام مشتریان ، شرکتهای زیر مجموعه موفق به اخذ گواهینامه های ایزو ۹۰۰۱ ISO ( سیستم مدیریت کیفیت ) ، OHSAS 18001 (سیستم مديريت ایمنی و بهداشت شغلی ) و ISO 14001 ( سیستم مدیریت محیط زیست ) گردیده اند .