درباره شرکت

خانه درباره شرکت

هلدینگ اهورا

معرفی هلدینگ اهورا :

هلدینگ اهورا از سال ۲۰۰۷ با نام گروه صنعتی و معدنی اهورا، تحت برند تجاری AMIG فعالیت رسمی خود را در زمینه های مختلف با راه اندازی و بهره گیری از شرکت های تخصصی و تجاری زیر مجموعه در ایران و سایر کشورها آغاز نمود. درحال حاضر گروه صنعتی معدنی اهورا از زیرمجموعه های شرکت صنعت ویژن است که خود دارای سرمایه گذاران ایرانی- چینی و عمانی می باشد. تلاش روز افزون در جهت تأمین رضایت مشتریـان و بهره گیری از جدیـدترین تکنولـوژی های روز دنیا در خـط تولیـد در کنار کادر تخصصی مجرب و استقـرار سیستم مدیریتی کارآمـد در سرلوحـه فعالیت های این مجموعه قرار گرفته است.

شرکتهای خارج از کشور :

Yaqut Alfakher Mechanica Equipment Trading LLC:

این شرکت در سال 2020 با هدف فروش جهانی ماشین آلات راهسازی و معدنی در کشور امارات متحد عربی تأسیس گردید. دفتر مرکزی این شرکت در شهر دبی قرار دارد.

Modern Construction Enterprises L.L.C:

دفتر مرکزی این شرکت در شهر مسقط ( پایتخت کشور سلطنت عمان ) واقع میباشد و عمده فعالیت این شرکت نیز سرمایه گذاری ، ساخت و ساز و صادرات مصالح ساختمانی به کشور عمان میباشد .

شرکت های داخل کشور

شرکت اهورا صنعت ویژن

شرکت اهورا صنعت ویژن را با دارا بودن 100% سهام شرکت های گروه صنعتی معدنی اهورا می توان به عنوان شرکت مادر و سهامدار اصلی این مجموعه معرفی کرد. همچنین شرکت اهورا صنعت ویژن با دارا بودن سرمایه گذاران و سهامداران خارجی از کشورهایی نظیر چین و عمان سهم بزرگی در اقتصاد و پویایی کشور عزیزمان ایران را ایفا میکند.

شرکت اهورا صنعت ماشین:

این شرکت با 8 سال سابقه در زمینه تولید، واردات و عرضه انواع ماشین آلات راهسازی و معدنی (همچون بیل مکانیکی، لودر، دامپتراک و …) در کشور فعالیت داشته و در حال حاضر نیز توانسته با کسب اعتماد شرکت های خارجی نمایندگی انحصاری جهت تولید، فروش و خدمات پس از فروش برند معتبر و جهانی  AMIG در ایران و خاورمیانه را بدست آورد. در رابطه با کارخانه این شرکت لازم به ذکر است در زمینی بالغ بر 15000 متر مربع سوله ای به مساحت 2600 متر مربع در منطقه ویژه اقتصادی گرمسار در 90 کیلومتری تهران احداث گردیده که با دارا بودن بیش از 50 نیروی متخصص، ماهر و نیمه ماهر و تولید حدود 150دستگاه در سال مشغول کمک رسانی  به صنعت و تولید کشور است.

شرکت اهورا بهین آزما:

این شرکت در سال 1391 تاسیس و فعالیت خود را با پی جویی و اکتشاف در معادن مختلف کشور آغاز کرد.

اهورا بهین آزما در حال حاضر دارای سه محدوده آهن مگنتیت در شهرستان دیوان دره از توابع استان کردستان می باشد که هرسه معدن فعال بوده و سالیانه حدود 70 هزار تن ماده معدنی سنگ آهن با عیار 45%-50% تولید می کند. لازم به ذکر است ذخیره این معادن بیش از 5/4 میلیون تن است که به موجب آن می تواند بار کوچکی از دوش صنایع کشور عزیزمان ایران بردارد.

شرکت پاسارگاد الماس پرشیا: 

با توجه به ذخایر طبیعی معادن کشور در معدن و همچنین نیاز کشور به فلز کاتد، این شرکت در سال 1386 با هدف حمایت از مناطق محروم و اشتغالزایی و همچنین تامین بخشی از کاتد مس کشور تأسیس شد. این شرکت دارای بیش از 8 محدوده معدنی مس اکسیدی و سولفیدی می باشد، و کارخانه تولیدی این شرکت در زمینی به مساحت بالغ بر 60هزار متر مربع در شهرستان فنوج استان سیستان و بلوچستان قراردارد. ظرفیت تولید کارخانه کاتد مس سالانه حدود 300 تن کاتد مس با استاندارد LME  99/99% می باشد.

کاوندگان امید:

شرکت کاوندگان امید که در سال 1396 تاسیس شده است با دارا بودن بیش از 4 محدوده معدن مس اکسیدی و سولفیدی یکی دیگر از منابع تامین خوراک کارخانه مس گروه صنعتی و معدنی اهورا است، که 100% سهام آن متعلق به شرکت پاسارگاد الماس پرشیا می باشد.

شرکت آرمان اطلس اهورا:

این شرکت که در سال 1397 تاسیس شده است دارای حدود 4 محدوده مس در استان زاهدان شهرستان ایرانشهر و همچنین جنوب استان کردستان است، یکی از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ اهورا است که به منظور کمک به تامین خوراک کارخانه کاتد مس تاسیس شد و 100% سهام آن متعلق به شرکت پاسارگاد الماس پرشیا است.

بهین معدن خاورمیانه:

این شرکت در سال 1396 تاسیس شد. بهین معدن خاورمیانه دارای 3 محدوده معدنی مس اکسیدی با ظرفیت 1.5 میلیون تن در شهرستان ایرانشهر و خاش است، که به موجب آن می تواند برای تامین خوراک شرکت پاسارگاد الماس پرشیا ایفای نقش کند، لازم به ذکر است 100% سهام این شرکت متعلق به شرکت پاسارگاد الماس پرشیا می باشد.

 

 

 

گروه فنی مهندسی حفارسازان اهورا:

گروه فنی مهندسی حفارسازان اهورا بیش از 10 سال سابقه در ساخت انواع دستگاه های حفاری اعم از اکتشافی، مغزه گیری، پودری، ساختمانی (نیلینگ) و …  دارد. لازم به ذکر است دستگاه های حفاری تولید این شرکت قابل مقایسه با دستگاه های خارجی بوه و توانایی حفاری تا عمق 2500 متر را دارا می باشد. کارخانه اول این شرکت به مساحت 2500 متر در شهرک صنعتی ماهدشت کرج واقع است و کارخانه دوم در منطقه ی ویژه ی سلفچگان در دست احداث است. شرکت حفارسازان با تولید دستگاه های با کیفیت حفاری نقش مهمی را در زمینه ی اکتشافات کشور عزیزمان ایران ایفا می کند.

شرکت اهورا دریا ویژن کیش:

شرکت اهورا دریا ویژن کیش در سال 1393 تاسیس شد. این شرکت نماینده انحصاری کشتیرانی خط AMIG-L LINE  در ایران است، که با بهره گیری از نیروهای مجرب و متخصص نقش مهمی را در جابه جایی کالا به صورت کانتینری و چارتر از کلیه بنادر کشور به خارج از کشور و بالعکس را ایفا می کند.